Cestuj bez miliónov – Travelhackerský set 2018-02-11T17:51:12+00:00

Cestuj bez miliónov

CHCEŠ CESTOVAŤ. VIAC, LACNEJŠIE, ŠIKOVNEJŠIE.

No máš pocit, že nevieš, kde začať.

ČO TAK ZAČAŤ TU A TERAZ?

Volám sa Janka a pomáham ľuďom cestovať po svete šikovne a lacno.

Aj ja chcem cestovať šikovne a lacno

Za moje tipy, ako cestovať lacno, som dostala ocenenie
Bloger roka 2017.

Píšem pre časopisy ako EMMA, MIAU, či Noizz a moje tipy na šikovné a lacné cestovanie už zaujali viac ako 30 médií na Slovensku a v Česku.

Chceš aj TY cestovať po svete šikovne a lacno?

Pravdou je, že dovolenky na Seychelách, Maldivách či Zanzibare ťa môžu stáť ROVNAKO ako tvoja bežná letná dovolenka cez cestovku.

Janka, prezraď mi teda tvoje travelhackerské know-how

A naplánovať výlet po Európe? To zvládneš jednoduchšie ako nákup v TESCU.

“Ak chcete cestovať lacno po celom svete, toto je kniha, ktorú odporúčam. Je v nej všetko, čo treba vedieť na hľadanie lacných leteniek a výhodné cestovanie. Obsahuje veľa praktických návodov na zníženie ceny leteniek za pár minút, vďaka ktorým neprídete o peniaze a ušetríte.”

Dušan Kráľ, zakladateľ portálu kadetade.com

Pripravila som pre teba Travelhacker set, ktorý ti:

  1. Ukáže, ako cestovať šikovne a lacno. Nech ideš na výlet do Španielska, či na zimnú dovolenku do exotiky.
  2. Ušetrí desiatky hodín hľadania informácií, stovky eur a poriadne veľa nervov.
  3. Dá praktické tipy na cestovanie od A po Z.

S týmto Travelhacker setom získaš:

Viac cestovania

Akonáhle začneš cestovať šikovne, budeš si môcť dovoliť cestovať častejšie. OVEĽA častejšie (za minulý rok som vďaka týmto tipom navštívila 21 krajín).

Menej stresov na cestách

Ja som si ich už zažila, aj za teba. A tipy AKO SA IM VYHNÚŤ som spísala do knihy.

Viac peňazí

Ktoré zostanú v tvojej peňaženke. Alebo si môžeš kúpiť ešte viac cestovania. To nechám na teba 😉

Viac sebaistoty

V kupovaní leteniek, ubytovania, ale aj samotnom cestovaní.

Tí, ktorí už knihu majú o tom vedia svoje:

Janka, chcem moc poďakovať za všetky Tvoje tipy, je to paráda a moc to pomáha a teraz osobitne za 75 EURový kupón na booking, vďaka Tebe sme mali väčší budget na iné aktivity. Veľká vďaka za to, čo robíš a ako to robíš!

Eva Sládeková

Ak by som všetky tie rady a odporúčania mala sama vyhľadávať v knihách alebo na nete, nezostal by mi čas na cestovanie! Veľmi si cením úprimnosť a otvorenosť, akou je kniha napísaná!

Maja Halászová

Janka je expert na hľadanie TOP letov a ubytovania. Sama by som sa s hľadaním výhodných leteniek trápila aj 3 dni a vďaka jej tipom to dokážem za pár minút. Janka, ďakujem, ušetrila si mi stovky eur!

Janka Chytráčková

Kniha jednoznačne splnila očakávania 🙂 S manželom sme si to dali ako darček s predsavzatím, že konečno čo-to pocestujeme, kedže doteraz sme nemali moc čas. A Mojím snom je Karibik a táto kniha mi vliala novú nádej, že sa tam raz ozaj pozriem.

Daniela Hazuchova

“Je neuvěřitelné, jak se dá v jedné knize předat lidem tolik cestovatelského know-how, kolik většina z nás postupně sbírala několik let. Její přečtení je téměř povinnost pro každého začínajícího nebo mírně pokročilého cestovatele, kterému není úplně jedno, kolik za své cesty zaplatí.”

Miroslav Polach, spoluzakladateľ portálu zaletsi.cz

Chcem tiež patriť medzi Travelhackrov

Čo vlastne v Travelhacker sete dostaneš?

KNIHU CESTUJ BEZ MILIÓNOV v tlačenej alebo e-forme

Celé know-how. Všetky tipy. Od leteniek do Európy, eurotripov, cez letenky do exotiky, ubytovanie a praktické tipy od A po Z.

Pozri ako vyzerá kniha tu

ČLENSTVO VO VIP TRAVELHACKERSKEJ KOMUNITE

Uzatvorená skupina na Facebooku, kde sa môžeš opýtať na čokoľvek spojené s cestovaním.

Okrem samotného členstva v skupine sa môžeš sa tešiť aj na Live Chaty a exkluzívne tipy, ktoré neuverejňujem mimo travelhackerskej komuity. Bonusom sú podobne zmýšľajúci cestovatelia.

PRIAMY KONTAKT NA MŇA

Jediné miesto, kde sa ma môžeš opýtať na čokoľvek a máš garantovanú MOJU ODPOVEĎ je VIP Travelhackerská komunita. A do tej majú prístup iba tí, ktorí si zakúpili Travelhackerský set.

Ukážka knihy

A samozrejme: bonusy!

Čo by to bolo bez bonusov. Pripravila som ich tak, aby ti maximálne pomohli.

1

Ťahák praktických cestovateľských odkazov v online forme

Všetky stránky, ktoré potrebuješ k cestovaniu na JEDNOM MIESTE, zoradené od A po Z. Poslúžia ti na rýchlu orientáciu, ale aj vtedy, keď nemáš čas čítať celú kapitolu v knihe. Odkazy stále dopĺňam, no po 200 som ich už prestala rátať. 🙂

2

Checklisty na balenie

Na zimu, na leto ale aj pre cestovateľských nováčikov. Budeš mať istotu, že nezabudneš na nič dôležité. Checklisty sú dostupné v prehľadných PDF, ktoré si môžeš vytlačiť pred každou cestou.

3

Nové tipy (navždy)

Priznajme si to. Letenkový svet je dynamický, stále sa niečo mení. Práve preto robím AKTUALIZÁCIE. Tie menšie prídu niekoľkokrát za rok na e-mail. Priemerne raz za rok môžeš čakať novú verziu knihy, ktorú dostaneš v e-forme zadarmo. Tí, ktorí si kúpili knihu medzi prvými majú už teraz tretiu verziu knihy úplne zdarma.

Chcem Travelhacker set aj s tromi bonusmi

Kniha pomáha hlavne mojej sestre. Práve sa s mužom chystajú na svadobnú cestu a všetko zajednávajú na základe tvojich rád. Patrí ti veľká vďaka za to, že dodávaš nám ostatným odvahu sa púšťať do sveta 🙂 Rob to ďalej, tvoja práca je naozaj skvelá.

Lenka Porubská

Stručné a jasné tipy ako dosiahnuť veľa hudby za málo peňazí. Nízkorozpočtovému cestovaniu sa venujem už pár rokov, no netušila som, koľko toho ešte neviem… som ti veľmi vďačná 🙂

Michaela Kubaláková

Kniha je super! Plná vynikajúcich tipov a trikov a hlavne užitočných informácií, ktoré by som dlho vyhľadávala a na to nemám bohužial čas. Takto som ich získala všetky pokope a ihneď. Len tak ďalej Janka 🙂

Alis Krizankova

Travelhackerská VIP skupina je pecka! Aktuálne hacky na ubytko, letenky, destinácie sú na nezaplatenie. Pre vášnivého cestovateľa je to proste návod ako cestovať do zbláznenia sa skvelé ceny.

Barbora Korenecová

Kúpiť Travelhackerský set

Koľko Travelhacker set stojí?

Vďaka ľuďom, ktorí si už set v minulosti kúpili viem, že priemerne ušetrí každý 100€ – 300€ na dovolenke v rámci Európy a 500€ – 1000€ v exotike.

Nejde len o letenky, ale aj o ubytovanie, turistické pasce, dopravu, výlety, či stravovanie. Nehovoriac o ušetrení energie a času, kniha ti ušetrí od teraz až kým budeš cestovať poriadne veľa peňazí.

Hodnota Travelhackerského setu je stovky eur za rok.

Ja ti ponúkam možnosť začať cestovať šikovne a lacno od teraz už navždy od 27€ s e-verziou knihy, 37€ s tlačenou verziou knihy a 39€ s tlačenou aj e-verziou knihy.

Matematika nepustí. Nekupuješ si knihu, či členstvo v skupine. Kupuješ si doživotnú zľavu na letenky. Za veľmi výhodnú cenu. A navyše, mám tu pre teba jeden prísľub.

Garancia vrátenia peňazí

Sľubujem, že ak ti Travelhackerský set nepomôže cestovať šikovnejšie a lacnejšie, VRÁTIM ti peniaze bez akýchoľvek otázok a navyše, ak máš set s tlačenou knihou, ZAPLATÍM všetky náklady s jej vrátením. Bez otázok.

Kúpiť Travelhackerský set

“ Nekupuješ si knihu. Kupuješ si doživotnú zľavu na cestovanie.”

Členstvo v komunite Travelhackerov mi zaručuje množstvo aktuálnych Travelhackerskych tipovov a trikov! Radosť cestovať, keď ma pobyt v Karibiku stoji menej ako mesačný nájom vo Viedni.

Andrea Križanová

Komplexné a prehľadné riešenie low-costového cestovania bez zbytočností a komplikovaných omáčok. Priamo, konkrétne, užitočné.

Matej Žiak

Vo VIP skupine vidím všetky novinky a akcie medzi prvými. Keď mám nejakú cestovateľskú otázku, vždy dostanem rýchlu odpoveď.

Lukáš Jankura

Vďaka Tvojim knihám som zistila, že si môžem dovoliť ísť hoci aj na Maledivy 😉 Ukázali mi, ako a kde hľadať letenky, na čo si dať pozor… Otvorili mi oči, pretože kým som tieto knihy neprečítala, myslela som si, že cestovanie je len pre majetnejších, ako mi to vždy bolo pripomínané od mojich rodičov.

Kristína

“Kniha plná praktických rád, ktorá je veľmi aktuálna a pekne názorne ukazuje ako sa dá cestovať lacnejšie. Vďaka týmto vedomostiam môžete na cestovaní ušetriť a cestovať tak častejšie. Aj my sme si tam našli svoje. ”

Michal Holaň, zakladateľ webu s lacnými letenkami www.letenkyzababku.sk

A ak sme sa ešte nestretli…

Ahoj 🙂 Volám sa Janka a cestovanie mi jednoducho učarovalo. Toľko nápadov, uvedomení a zážitkov, ktoré som pozbierala na cestách, som dovtedy nemala….

Možno ešte viac ako cestovanie ma baví pomáhať iným ľuďom cestovať lacnejšie. (ak by to bolo naopak, asi by som teraz bola niekde v Ázií, či Karibiku a popíjala kokosovú vodu na pláži).

Práve preto som založila blog Travelhacker, kde som spojila tieto dve vášne: cestovanie a pomáhanie aj ostatným cestovať rovnako šikovne.

Vďaka nadšencom cestovania medzi ktorých patríš aj ty sa Travelhacker postupne stal jedným z najčítanejších blogov na celom Slovensku, dostala som ocenenie BLOGER ROKA 2017 v kategórií cestovanie a moje tipy si prečítalo už viac ako 600.000 cestovateľov!

Moji čitatelia na blogu sa ma stále pýtali rovnakú otázku: “ako to robíš, že cestuješ tak lacno?”. Vždy som im napísala, že by to bolo na celú knihu 🙂 Jedna fanúšička mi na môj komentár odpísala: “tak napíš, rada si ju kúpim”.

A TAK VZNIKLA TÁTO KNIHA.

Napísala som ju pre všetkých, ktorí chcú cestovať lacnejšie, no NEVEDIA, KDE ZAČAŤ a pre tých, ktorí UŽ CESTUJÚ, no chcú cestovať šikovnejšie.

Ukáže ti nielen to, kde nájsť letenky, ubytovanie, ale dá ti kopec tipov ako na cestách ušetriť PENIAZE, NERVY a ČAS. Je napísaná v prehľadnej forme, nech ich vieš hneď použiť.

A čo je skvelé, môžeš si dokonca vybrať medzi tlačenou knihou a e-bookom.

Dávam veľké úsilie do toho, aby boli moje tipy naozaj praktické. Aj vďaka tomu som len jedným tipom na ubytovanie cez booking.com ušetrila ďalším travelhackerom ako si ty 15 000 €.

Chcem kúpiť Travelhackerský set

“Jednoducho fenomenálna príručka nabitá cestovateľskými radami, know-how a trikmi. Má potenciál rozšíriť vaše cestovateľské obzory a zmeniť tak váš život. Prídete na to, že vysnívané destinácie nie sú ani zďaleka tak nedostupné, ako ste si mysleli.”

Jakub Mati, fly4free.com

O Tebe a Tvojej stránke na web-e som sa dozvedela vďaka tomu, že som tento rok oslavovala 60-siate okrúhliny. Vážne. Všetko to bolo, ako keby to riadil niekto zhora 🙂 Od sestry a brata som dostala kurz varenia a šéfkuchár Juraj, ktorý nás učil, je nadšený cestovateľ a slovo dalo slovo a odporučil mi Tvoj blog. K mojim okrúhlinám som si vymyslela aj špeciálny darček – cestu do Indonézie. Vďaka infoškám v Tvojich knihách a vďaka tomu, že v knihe máš PRESNÉ a ZROZUMITEĽNÉ návody, ako si zorganizovať dovolenku sa nám podarilo náš sen zrealizovať a o pár dní vyrážame na dovolenku na Bali a Gili Meno. Zatiaľ som fakt nenašla nič, čo by som v knihe zmenila. Môžem ťa ubezpečiť, že aj pre “zrelšiu” vekovú kategóriu sú veľmi užitočné. Oceňujem hlavne prehľadnosť, zrozumiteľnosť a to, že informácie pekne nadväzujú jedna na druhú. Držím nám všetkým palce, aby si mala chuť pokračovať v svojej práci. Potrebujeme Ťa 🙂

Norika Vlasáková

Je to veľká pomoc. Rada nad zlato. Čítam ju každý večer pred spanim.

Ivan Vojtech

Hromada užitočných tipov spísaných do ľahko čitateľnej “kamarátskej” formy! Good job 😉

Marek Kuzmiak

Na 95% idem do toho…

Super! Som rada. Ak ešte potrebuješ záverečné ubezpečenie, toto všetko dostaneš:

  1. Jasný, kompletný návod ako už navždy cestovať kamkoľvek a kedykoľvek lacno a šikovne. (Jeden z čitateľov knihy ušetril vďaka tipom z knihy za prvý rok 8000€ na letenkách a ubytovaní)
  2. Hovorí sa “Daruj človeku rybu, nasýtiš ho na jeden deň, nauč ho loviť, dáš mu potravu na celý život”. Ja ťa naučím loviť. Letenky, ubytovanie, dopravu, stravovanie, internet, aplikácie, pláže…Môžem pokračovať.
  3. Ušetríš hodiny (alebo aj týždne, mesiace?) času, ktorý by ti inak zobralo hľadanie informácií, plánovanie, či porovnávanie rôznych ponúk na vlastnú päsť.
  4. To, že budeš mať zrazu všetky potrebné informácie a komunitu, na ktorú sa vieš obrátiť ti dá väčšiu istotu a ľahkosť pri cestovaní.
  5. Stále sa učím nové triky ako ušetriť peniaze, či čas na cestách. A prvé miesto, kam s nimi vždy idem je VIP travelhackerská skupina. Áno, tá, do ktorej dostaneš prístup.
  6. Kniha, či VIP skupina nie sú primárne moje produkty. Je to niečo, na čom mi záleží, čím žijem a čo robím s radosťou.

Klikni nižšie a začni aj ty cestovať. Hneď teraz:

Kúpiť Travelhackerský set

“Ak si myslíš, že dobrodružstvo je nebezpečné, skús rutinu, tá je smrtiaca.”

Paolo Coelho