Po vyplnení objednávky a zaplatení získate

  • Kniha PRECESTUJ SVET BEZ MILIÓNOV NA ÚČTE v e-forme za 27 €, v tlačenej forme za 37 € alebo 2 v 1: online aj tlačenú formu za 39 €.

A ku ktorejkoľvek verzii knihy tieto 3 bonusy:

  • Bonus č.1: Členstvo v prémiovej Facebook skupine cestovateľov, kde sa môžte spýtať čokoľvek ohľadom cestovania v hodnote 15,50 € získate ZADARMO
  • Bonus č.2: Doživotná garancia aktualizácii informácii v knihách v hodnote 15,50 € získate ZADARMO
  • Bonus č.3: 199 praktických cestovateľských odkazov v hodnote 9 € získate ZADARMO

Dávam vám plnú garanciu, že ak vám knihy nepomôžu cestovať lacnejšie, vrátim vám peniaze. Nemáte teda čo stratiť.
Chcem ľuďom pomôcť, nie ich ozbíjať o peniaze. To je môj prísľub.

Názory prvých čitateľov

“Pri čítaní knihy som mal chuť otvoriť na monitoroch naokolo prehliadače a skúšať všetky tipy (tie čo som ešte neskúšal) a podniknúť v lete cestu po Európe.”

Igor Janic, CEO, www.softstudio.sk

“Mám brutálnu chuť ihneď vyňuchať nejaké výhodné lety a upraviť konečne svoj web, aby obsahoval aj info o mojich cestovateľských zážitkoch 🙂 Takže čítanie vzdelávajúce a zároveň motivujúce, palec nahor.”

Janka Kamanová, www.esenciastastia.sk

“Je to super návod ako nájsť lacné letenky, hneď mám chuť začať hľadať a loviť tie za smiešne ceny. Myslím, že kniha splnila účel a tí, ktorí naozaj chcú, budú vďaka nej vedieť nájsť letenky za pár šupiek!”

Kika Vavrová, študentka

“Kniha plná praktických rád, ktorá je veľmi aktuálna a pekne názorne ukazuje ako sa dá cestovať lacnejšie. Vďaka týmto vedomostiam môžete na cestovaní ušetriť a cestovať tak častejšie. Aj my sme si tam našli svoje.”

Michal, www.letenkyzababku.sk

“Je neuvěřitelné, jak se dá na pár stránkách knih předat lidem tolik cestovatelského know-how, kolik většina z nás postupně sbírala několik let.”

Mirek Polach, spoluzakladateľ www.zaletsi.cz